Světová premiéra modernizovaného modelu Superb a elektrického Citigo

Škoda Citigo, Superb

V těchto dnech v Bratislavě probíhá IIHF Mistrovství světa v hokeji 2019. A právě této příležitosti automobilka Škoda využila k představení dvou svých modelů v rámci světové premiéry. Jak již bylo v nadpisu řečeno, jedná se o první model na čistě elektrický pohon. Malé Citigo tak jako první model tuzemské automobilky dostalo možnost vyřadit fosilní paliva a jezdit pouze na elektřinu. Další podrobnější informace se dozvíme právě při prezentaci. Zajímavostí jistě také je, že Citigo se vyrábí v Bratislavě.

Druhým modelem automobilky bude modernizovaný Superb. V nedávné době nám automobilka postupně odhalovala drobné střípky a informace o Superbu. Mimo dalších si můžete prvotní informace přečíst zde.

Aby si světovou premiéru mohlo užít co nejvíce lidí, nabízí Škodovka možnost přiblížit atmosféru odhalení novinek na svém Twitterovém účtu a zároveň na stránce Škoda Storyboard. My vám přinášíme živý přenos též a můžete ho spolu s námi shlédnout pod tímto článkem na Youtube kanálu automobilky. Prezentace začne dnes 23. 5. 2019 v 15:30. My vám samozřejmě v nejbližší době poskytneme podrobnější informace o obou novinkách.

Text: Jiří Hájek
Foto: Škoda Auto

Související články