Economy Run 2018 přichází

Start závodu

I letos se můžeme těšit na další ročník oblíbeného závodu v ekonomické jízdě Economy Run. Již 37. ročník se bude konat v sobotu 22. 9. 2018. Celková délka závodu bude opět přibližně 320 kilometrů a bude opět rozdělena na dvě etapy s pauzou na oběd v závodu Škoda Auto ve Vrchlabí.

I v letošním ročníku se můžeme těšit na účast vozů s pohonem na CNG. Každý typ pohonu má svou vlastní kategorii. Benzínové motory jsou navíc rozděleny do dvou tříd dle objemu motoru na B1000 (objem do 1000 ccm) a B3000 (objem 1001 ccm a více). Vítězem závodu se stane posádka, která dosáhne nejnižší reálné spotřeby.

Pro přihlášení do závodu a pro více informací, navštivte stránky pořadatele na webové adrese závodu Economy Run, kde můžete nalézt jak přihlášku, tak propozice, ve kterých jsou uvedeny všechny důležité informace a podmínky.

I letos se bude posádka webu Auto-Fresh.cz účastnit závodu a po dojetí do cíle samozřejmě přineseme reportáž z letošního ročníku a celkové výsledky. Pokud Vás zajímají informace o předchozích ročnících, podívejte se na naše další články v kategorii Škoda Economy Run. Držte nám palce.

Související články