Escape6 Prague Car Festival 2018

Prague Car Festival 2017

Šest ročníků má za sebou automobilová výstava Escape6 a letos nás čeká další, v pořadí již sedmý ročník této populární výstavy, která se bude konat na výstavišti PVA Expo Praha Letňany ve dnech 1. a 2. září. Pro návštěvníky bude připraveno na 700 vozů z oblasti závodu, luxusních vozů nebo tuningové scény.

Kromě pohledu na nablýskané vozy se může návštěvník pokochat i krásnými modelkami v rámci akce Miss léta 2018. Jistě také zaujme možnost svézt se elektromobily a dalšími vozy. Pro děti budou připraveny různé herní konzole nebo jízdy na trenažerech.

V předprodeji lze zakoupit vstupenku pro dospělé za 220,- Kč, na místě pak bude cena 250,- Kč. V loňském roce výstavu navštívilo 24 300 návštěvníků a k vidění bylo na 700 vozů.

Návštěvníci mají několik možností, jak se na výstavu dostat. První možností je vlastní automobil, které je možné odstavit rovnou u výstaviště za poplatek 150,- Kč, případně ho nechat na záchytném parkovišti P+R u metra Letňany, 10 minut pěšky od výstaviště. Tato varianta je mnohem levnější (20,- Kč) a vzdálenost není tak zásadní.

Druhou možností je MHD. Lze využít metra C, které zde končí a dojít 500 metrů pěšky, případně využít autobusového spojení.

Související články