Malé SUV KAMIQ ukazuje svůj interiér

Interiér Škody Kamiq

Před oficiálním představením na autosalonu v Ženevě, který se bude konat od 5. 3. 2019 do 17. 3. 2019 na výstavišti Palexpo, nám Škoda postupně poodhaluje jednotlivé aspekty svého nového vozu nesoucího jméno KAMIQ. Nejprve to byly obrysy vozu s vyobrazenými světly, pak skici a nyní nám ukazuje interiér vozu.

Z jediné zveřejněné fotografie je patrné, že interiéru bude dominovat velký displej infotainmentu odstávající z přístrojové desky, nebude tak již zapuštěn a dle automobilky se jedná o nový koncept interiéru, který bude využívat u ostatních nových modelů. Zdá se vám pohled na vnitřek KAMIQu povědomý? Velmi podobný, až na pár drobností spíše stejný, jste mohli vidět u druhé novinky představené v Ženevě, u modelu Scala. Za příplatek bude mít řidič k dispozici virtuální kokpit s úhlopříčkou displeje 10,25“. KAMIQ bude nabízet kromě klasických vyhřívaných předních sedaček i zadní sedačky s vyhříváním. Vyhřívaný bude kromě zmíněného i přední okno nebo volant. Vše je samozřejmě za příplatek. Zveřejněná fotografie vnitřku vozu samozřejmě zobrazuje nejvyšší výbavu, která bude pro tento model dostupná.

Jak vše bude vypadat ve skutečnosti, na to si budeme muset počkat až na počátek března, kdy se nám automobil představí v Ženevě a samozřejmě vás o tom budeme informovat.

Text: Jiří Hájek
Foto: Škoda Auto

Související články